מהות ההתקשרות:
המשך התקשרות לרכישה ותחזוקה של כלי רכב מדגם פולקסווגן פאסאט עבור מנכלים וניצבים
נימוקים למתן הפטור:
ביום 1.9.2004 נחתם הסכם לרכישת כלי רכב עבור מנכלים וניצבים עם חברת מאיר לרכישת כלי רכב מסוג הונדה אקורד , עם חברת דלק מוטורס בעמ לרכישת כלי רכב מאזדה 6 - 2.4 ליטר. וזאת בהתאם לזכייתם במכרז מספר 4/2004. במסגרת המכרז התחייבו החברות הנל לספק שירותי תחזוקה לכל כלי רכב שיירכשו במסגרת ההסכם למשך 4 שנים מיום הפעלת כלי הרכב על ידי המזמין, ולאחר מכן אישרה ועדת הפטור פעמיים (בקשות מספר 32864 ו-34003) את הארכת ההתקשרות עם החברות שלעיל. ההארכה השנייה תסתיים ב- 31.12.2009 . בחודש יוני 2009 מחיר רכב מסוג פולקסוואגן פסאט התייקר וכתוצאה מכך שווי השימוש שלו השתנה מקבוצה 5 לקבוצה 6. בעקבות כך לא ניתן היה לרכוש את הרכב הנל כאמור בשל השינוי בקבוצת השימוש. בתאריך 6.8.2009 אישרה וועדת המכרזים לפנות לוועדת הפטור לקבלת אישור להארכת ההסכם לרכישה ותחזוקת רכב עבור כלי רכב למנכל ניצב וגונדר. הפניה לוועדת הפטור נעשתה עבור רכב מזדה ועבור רכב הונדה בלבד, רכב הפסאט הושמט מתוך כך שכאמור שווי השימוש עלה לקבוצה 6 ולא היה מקום לרכוש אותו.ואכן, וועדת הפטור אשרה את הארכת ההסכם לרכב מסוג הונדה אקורד ומזדה 62.4 ליטר עד 30.6.2010. בוועדת המכרזים שהתקיימה ב-16.11.2009 נושא רכב הפסאט עלה והוועדה קבעה שהעלות ברכב הפסאט לא היתה משמעותית במחיר הרכב, הרכב עלה מדרגה בשווי השימוש והגיע לשווי שימוש 6 הוועדה קבע
-
היקף כספי:
2,850,000
-
מטבע:
שח
-
מועד תחילת ההתקשרות:
01/01/2010
-
מועד סיום ההתקשרות:
30/06/2010
-
מתן פטור מסתמך על תקנה:
תקנה 3(4)(ב)(3) בתנאים זהים לתנאי ההתקשרות הראשונה ובנסיבות שבהן השמירה על האחידות נדרשת מטעמי חסכון ויעילות
-
מס' ח״פ:
-
שם הספק:
צ'מפיון מוטורס
כלי רכב, אביזרים ושירותים לרכב